Страница доступна на другом языке: Ру

Упаковка і тара (будь-які вироби) складної висічки

Марка картонуП-31, П-32, П-32 ВС, Т-22 В, Т-22 Е, Т-22 С та інші

Розміри: від 100*100*100 до 950*650*450

Всі доступні розміри і вартість готової продукції вказана у прайс-листі.

Картонна коробка складної висічки – це відмінне рішення в тому випадку, якщо необхідно зацікавити потенційного покупця і виділити ваш товар серед численних конкурентів. Стандартні типи картонних коробок абсолютно не підходять для подібних цілей, тому на допомогу приходять картонні коробки складної висічки.

Картонна коробка складної висічки – це виріб будь-якої конструкції і форми, такий наприклад,  як: “Гофролоток” або “пакувальна коробка з віконцем”, виготовлений відповідно  індивідуальних розмірів замовника за допомогою спеціальних штанцформ.

Отвори для вентиляції, ручки для зручності перенесення, ніши, кришки та інші допоміжні елементи при необхідності можна додати в процесі розробки конструкції вироба складної висічки.

 

ПОПУЛЯРНІ ВИРОБИ СКЛАДНОЇ ВИСІЧКИ:

Лотки для кондитерських виробів – це одне із найпоширеніших пакувальних рішень для харчової промисловості,  також іменоване  як “телевізор”. Ця картонна упаковка з віконцем, або так званий  “телевізор”, отримала свою назву через зовнішню схожість з раніше згаданим приладом.


Гофролотки для овочів і фруктів – це спеціальна міцна, вологостійка гофротара з вентиляційними отворами і вирубними ручками.


Гофротара для м’яса птиці – це упаковка в комплекті з кришкою і спеціальним дном (для м’яса птиці).


Гофролотки горілчані – це упаковка, яка використовується для транспортування алкоголю, безалкогольної та молочної продукції.


Гофроупаковка під піцу і пироги – це один із найпопулярніших видів гофровиробів на ринку пакувальних рішень. Характерною особливістю і перевагою даного виду упаковки, крім її економічності, компактності і зручності у використанні, є можливість нанесення логотипу, кольорової палітри вашої компанії, а також будь-якої іншої рекламної інформації для розвитку просування бренду.

Підвищення впізнаваності своєї продукції є першочерговим завданням будь-якої маркетингової стратегії.Гофрокороба самозбірні – ця гофротара користується великою популярністю, оскільки вони відрізняються своєю надійністю і міцністю при багаторазовому використанні. Така тара в складеному вигляді займає мінімальну кількість простору, що дуже зручно для зберігання і транспортування. Вона має підвищену міцність і дозволяє перевозити різні важкі вантажі.

 

 

Коробка архівна – це ідеальне рішення для упаковки і зберігання офісних паперів, документів і папок на будь-якому підприємстві. Такий гофрокороб зручно використовувати не тільки для зберігання архівних паперів, але також, за рахунок своєї міцності, посилених стінок і дна, коробка архівна є відмінним рішенням для зберігання різних предметів в якості “коробки для переїзду”.

З нашою допомогою Ви можете створити оптимальні та унікальні пакувальні рішення для будь-якої вашої продукції!

Наші дизайнери пропрацюють фірмовий стиль упаковки, вирішать всі складні технічні завдання.

Пак Сервіс – наша упаковка задовольнить навіть найвибагливішого клієнта!

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?