Страница доступна на другом языке: Ру

Гофрокартон 800*1200

Марка картонуП-31, П-32, П-32 ВС, Т-22 В, Т-22 Е, Т-22 С та інші

Розміри: від 100*100*100 до 950*650*450

Всі доступні розміри і вартість готової продукції вказана у прайс-листі.

Листовий гофрокартон використовується в якості захисту від пошкоджень при транспортуванні різноманітних товарів. Його часто використовують як підкладку під час перевезення на палетах. Він також є незамінним, екологічно чистим і безпечним матеріалом для упаковки будь-яких вантажів.

Листи гофрокартону 800*1200 мм

Листовий гофрокартон 800 × 1200 найчастіше застосовують в якості прокладки на палетах для підвищення надійності і міцності фіксації вантажу. Найбільш наочним прикладом використання гофрокартону розміром 800 × 1200 мм є укладання палет з пляшками (наприклад пива і вина) і банками.

Вартість такого підкладочного гофрокартону буде залежати від його марки, а також від того, який саме буде тираж замовлення.

Приклад: тираж у кількості 200 штук гофрокартону Т22 буде коштувати 9,30 гривень з урахуванням ПДВ за 1 лист.

У нас ви можете замовити не тільки гофрокартон будь-якого потрібного вам розміру і марки, але також купити картонні самозбірні коробки абсолютно будь-яких форм і розмірів. Для цього ви можете зв’язатися з нами за допомогою форми зворотнього зв’язку на сайті в будь-який зручний для вас час або просто зателефонувати! Ми швидко прорахуємо і приймемо замовлення, а також відповімо на всі ваші запитання!

У нас часто замовляють не тільки гофрокартон як прокладки для захисту і фіксації вантажу, а також обичайки, решітки та вкладиші.

Решітка – допоміжне пакувальне рішення, за допомогою якого можна розділити внутрішній простір коробки на окремі комірки.

Вкладиші для картонного ящика – це лист гофрокартону з горизонтально нанесеними рельовочними лініями, який використовується як додатковий захисний засіб для вашого вантажу.

Обичайка – лист гофрокартону, який використовується в якості ущільнення стінок короба по усьому периметру.

Всі перераховані вище додаткові конструкції можна легко виготовити на замовлення за індивідуальними розмірами упаковки.

Пак Сервіс – ми створюємо кращі пакувальні рішення!

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?