Страница доступна на другом языке: Ру

Гофроящики складної висічки

Упаковка складної висічки у нас представлена в широкому асортименті: різний дизайн, форми і розміри. Картонні коробки складної висічки будуть вигідно відрізняти ваш продукт, підкреслювати його індивідуальність, а також служити надійним захистом при транспортуванні і зберіганні.

Переваги гофроящиків складної висічки

Унікальні і продумані конструкції складної висічки спеціально розроблені для будь-якої форми, розміру або потреби. Вони ріжуться з листів гофрованого матеріалу на машині, відомої як прес для висікання.

✓ Індивідуальний дизайн

Упаковка унікальної конструкції, яка легко запам’ятовується

✓ Точна відповідність розмірам вашого товару

✓ Підходить для будь-яких продуктів, включаючи сипучі

Чому гофроящики складної висічки замовляють у нас

Замовлення від однієї штуки! Тестовий зразок.

Ви можете придбати у нас товар як в роздріб так і оптом. Пак Сервіс також виготовить для вас в максимально короткі терміни тестовий зразок.

Термінове замовлення від одного дня! Відвантажимо і доставимо.

Наші виробничі потужності дозволяють виготовити будь-яке термінове замовлення. Необхідно його доставити? І це не проблема, у нас в наявності вантажний транспорт.

Дизайн і конструкція вашого вироба з нуля!

Ми розробимо упаковку і тару за вашим технічним завданням. Наш великий досвід дозволяє технічно грамотно і креативно створювати упаковку будь-якої складності.

Ціни нижче ніж у конкурентів!

Ми цілеспрямовано заявляємо низькі ціни щоб нарощувати базу постійних клієнтів. Одночасно з цим гарантуємо високу якість і дотримання термінів.

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?

Гофроящики складної висічки

Гофрокартонні коробки вже багато років є кращим пакувальним рішенням для більшості брендів і галузей промисловості в усьому світі.

Існує нескінченна дизайнерська різноманітність ящиків в залежності від того, для чого ви їх використовуєте. Ми знаємо про коробки все і з радістю допоможемо вам розібратися.

Гофровані коробки в основному використовуються тоді, коли товар потребує захисту: або в процесі його доставки, або в місці його зберігання, однак це далеко не всі можливості гофрованої упаковки!

Ящики з гофрокартону можуть служити не тільки в якості захисту при транспортуванні і в цілях реклами, а також для поліпшення презентабельності зовнішнього вигляду вашого продукту. І одним з таких видів картонних коробок є вироби складної висічки.

Картонні коробки складної висічки – це спеціальні коробки з гофрованого картону, які спеціально розроблені для будь-якої форми, розміру або потреби. Вони ріжуться з листів гофрованого матеріалу на машині, відомої як прес для висікання.

Гофротара складної висічки виготовляється на спеціальному обладнанні з використанням штампувальних форм.

Картонні коробки складної висічки спочатку проектуються інженерами або фахівцями з проектування, за проектом виготовляється штанцформа, потім налаштовується прес для висікання картону. Після висікання можна нанести флексодрук, який буде відображати інформацію про продукт, попередження або логотип компанії.

Вироби складної висічки є відмінним рішенням для тих товарів, у яких вимоги до упаковки набагато вище, ніж у подібної стандартної картонної коробки.

Упаковка, вироблена в форматі складної висічки, допомагає створити незабутнє перше враження і змінити в кращу сторону сприйняття покупця відносно упакованого товару!

Завдяки інноваційній технології висікання і друку гофротара перетворюється з простої упаковки в рекламний носій.

Креативні ідеї та індивідуальний дизайн не знають кордонів, завдяки чому упаковка демонструє ваш продукт, всі його якості і переваги.

Якщо ви продаєте іграшки, сувеніри, одяг, продукти харчування, косметику або канцелярські товари, вам знадобиться індивідуальне пакувальне рішення для вашого продукту, яке зможе вигідно виділити його серед конкурентів.

Звичайні, стандартні пакувальні рішення в цілому можуть впоратися з цим завданням, але іноді деякі продукти вимагають особливої ​​уваги в плані презентації та реклами, а також особливого рішення в плані упаковки, яке повинно одночасно добре виглядати і служити заздалегідь поставленим практичним цілям. Якщо це ваш випадок, то наші нестандартні коробки складної висічки – ваш кращий вибір.

Упаковка складної висічки представлена у нас в широкому асортименті: різний дизайн, форми і розміри.

Картонні коробки складної висічки будуть вигідно відрізняти ваш продукт, підкреслювати його індивідуальність, а також служити надійним захистом при транспортуванні і зберіганні.

Що надасть вам Пак Сервіс, коли ви станете нашим клієнтом:

  • Ми готові виготовити для вас індивідуальну картонну упаковку складної висічки з високоякісним друком.
  • Наша команда може створити для вашого унікального продукту спеціальні гофровані коробки складної висічки, які будуть точно відповідати заявленим технічним завданням.
  • Надаємо зразки і прототипи, щоб отримати від замовника зворотній зв’язок і отримати наочне уявлення про готове рішення.
  • Наше штампування дозволяє висікати складні конструкції з гофролистів, в результаті чого утворюється будь-яка форма для потрібних виробів складної висічки.
  • Наша команда буде працювати разом з вами протягом всього процесу прорахунку і оформлення замовлення.

Пак Сервіс піклується про те, щоб кожна деталь відповідала потребам вашого продукту, вашої галузі та вашого бренду. Нашим особистим зобов’язанням є забезпечення того, щоб ви отримували кращу якість і сервіс.

Просувайте і захищайте свої товари з упевненістю, дозвольте нам стати вашим кращим партнером по упаковці!