Страница доступна на другом языке: Ру

Коробки з нанесенням флексодруку

Якщо ви займаєтеся реалізацією будь-якого виду продукції, то напевно замислювалися про те, як красиво упакувати свій товар? Дуже результативно для цих цілей використовувати нанесення флексодруку на упаковку з гофрокартону.

Переваги флексодруку у нас

Висока швидкість друку, можливість використання недорогих фарб, швидка і недорога підготовка до друку – все це робить флексодрук оптимальним варіантом при роботі з гофрокартоном.


✓ 
Простота технології

✓ Висока продуктивність

✓ Тиражестійкість фотополімерної форми (від 1 до 5 млн. відбитків)

✓ Екологічність (нетоксична фарба на воді або спирті)

Чому нанесення друку (флексодруку) замовляють у нас

Замовлення від однієї штуки! Тестовий зразок.

Ви можете придбати у нас товар як в роздріб так і оптом. Пак Сервіс також виготовить для вас в максимально короткі терміни тестовий зразок.

Термінове замовлення від одного дня! Відвантажимо і доставимо.

Наші виробничі потужності дозволяють виготовити будь-яке термінове замовлення. Необхідно його доставити? І це не проблема, у нас в наявності вантажний транспорт.

Дизайн і конструкція вашого вироба з нуля!

Ми розробимо упаковку і тару за вашим технічним завданням. Наш великий досвід дозволяє технічно грамотно і креативно створювати упаковку будь-якої складності.

Ціни нижче ніж у конкурентів!

Ми цілеспрямовано заявляємо низькі ціни щоб нарощувати базу постійних клієнтів. Одночасно з цим гарантуємо високу якість і дотримання термінів.

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?

Нанесення друку на виріб

Якщо ви є власником бізнесу і хочете підвищити впізнаваність вашого товару серед клієнтів – рекомендуємо звернути увагу на такі наші послуги, як замовлення коробок з нанесенням флексодруку. Наша компанія вже багато років займається виготовленням фірмових коробок з гофрокартону за індивідуальними ескізами клієнтів. Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо тільки високоякісний і надійний товар за доступними цінами.

Замовлення коробок з логотипом як успішне просування впізнаваності бренду

Якщо ви займаєтеся реалізацією будь-якого виду продукції, то напевно замислювалися про те, як гарно упакувати свій товар. Для цих цілей ми використовуємо нанесення флексодруку на наші вироби з гофрокартону.

Ми пропонуємо своїм клієнтам замовити упаковку з логотипом їх компанії, тим самим підвищуючи рівень впізнаваності бренду і лояльність активної клієнтури. Погодьтеся, товар, красиво упакований в яскраву фірмову упаковку, виглядає набагато презентабельніше і привабливіше.

Виготовлення фірмової упаковки з логотипом відбувається повністю за вашим ескізом. У разі, коли ви губитеся і не можете придумати оптимальний варіант – наші дизайнери готові прийти на допомогу і розробити ексклюзивний варіант логотипу, який ідеально передасть посил і цілі вашого продукту.

Переваги флексографічного друку

  • Універсальність. Носієм флексографічного зображення може бути матеріал будь-якої товщини.
  • Нешкідливість, нетоксичність. Наша гофротара з флексодруком на картоні може використовуватися для харчових продуктів, фармацевтики та інших товарів, до упаковки яких пред’являються підвищені вимоги безпеки.
  • Дешеве і швидке виготовлення форм. Завдяки цій перевазі процес не обмежений великими тиражами. Ми виготовимо для вас партію будь-якого обсягу.
  • Форми будь-якої конфігурації. Можливо виготовлення форм будь-якої конфігурації і розміру, що зводить до мінімуму кількість виробничих відходів.

Чому варто співпрацювати з нашою компанією?

Замовити картонну упаковку з логотипом варто у нас, тому що:

  • Працюємо з усією Україною (товар висилаємо до Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпро та інші міста).
  • Пропонуємо широкий асортимент виробів з гофрокартону.
  • У нас найнижчі ціни.
  • Чи не затягуємо з термінами.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Поспішайте підвищити впізнаваність свого бренду і довіру клієнтів! А ми вам в цьому допоможемо!