Страница доступна на другом языке: Ру

Гофроупаковка обгорткова, лоткова, пенальна, телескопічна і т.п.

Марка картонуП-31, П-32, П-32 ВС, Т-22 В, Т-22 Е, Т-22 С та інші

Розміри: від 100*100*100 до 950*650*450

Всі доступні розміри і вартість готової продукції вказана у прайс-листі.

Гофроупаковка – це пакування для товарів будь-якого типу, виготовлена ​​з багатошарового гофрованого картону. У цій упаковці відсутні каркасно-несучі елементи для посилення і розширення функцій – що в свою чергу є головним атрибутом гофротари.

Відмінні захисні властивості, доступна вартість, екологічність і естетичний зовнішній вигляд роблять коробки з гофрокартону найпопулярнішим пакувальним матеріалом.

Коробки з гофрокартону: функції для користувача

Гофроупаковка – це легка, жорстка, екологічно безпечна і недорога упаковка з гофрованого картону. Вартість її невисока, а споживчі якості відповідають більшості пропонованих для цього виду продукції вимог. До того ж її легко складати, зберігати, а згодом утилізувати і використовувати повторно.

У порівнянні з упаковкою зі звичайного картону, гофроупаковка надійніше захищає товар від пошкоджень, так як шар гофри здатний амортизувати удари. Останнє особливо актуально у випадках, коли потрібно упакувати і доставити без пошкоджень тендітні речі, наприклад, люстри, світильники, складні прилади, дорогу техніку.

Гофроупаковка дозволяє красиво упакувати продукт.

Нанесіть на необроблену картонну коробку написи і лого – і ви вже отримали стильний дизайн в модному напрямку «крафт».

Отже, резюмуємо ключові функції гофроупаковки:

  • надійний захист продукції від механічних впливів;
  • зручність в транспортуванні;
  • можливість довго зберігати продукцію на складах, захищаючи товар від сонячних променів, вітру;
  • добре купується і естетично приваблива упаковка.

Гофроупаковка – це екологічно!
Гофроупаковка – це на 100% натуральний матеріал, по суті своїй – це папір. Її можна багаторазово переробляти, і шкоди навколишньому середовищу від розкладання картону немає. Тренд на «зелену економіку» зараз активно поширюється і затребуваний. Дуже багато українців  нададуть перевагу коробці з гофрокартону замість пластика, поліетилену або інших синтетичних матеріалів. Екологічна гофроупаковка для товарів стане додатковою перевагою і бонусом лояльності вашого бізнесу.

Додаткові нюанси вибору гофроупаковки

Коробки з гофрокартону можуть бути будь-якого розміру, форми та конфігурації. Найчастіше випускають такі її типи:

  • гофроупаковка чотирьохклапанна;
  • коробка з гофрокартону лоткова з кришкою (такі коробки зазвичай називають «самозбірні»);
  • упаковка з гофрокартону пенальна – для витягнутої і вузької продукції, відкривається зверху;
  • телескопічні гофрокороба, що складаються з двох і більше частин, в основному це корпус і окрема кришка.

У нас ви можете придбати вже готову гофроупаковку або замовити під певні габарити – спеціально під ваш товар. Якщо у вас нестандартна форма продукції, це більш ніж актуально для вас.

Купити коробки з гофрокартону не є складним завданням, на перший погляд. Однак якість у різних виробників дуже різниться. До того ж, якщо ми говоримо про виготовлення коробки з гофрокартону з нуля, то тут потрібно шукати виробника, який володіє повноцінним штатом співробітників: від дизайнера / проектувальника, до професіоналів, які на практиці розуміють, які функції гофроупаковки потрібні, а які – марні і несуть тільки зайві витрати.

З гордістю заявляємо, що наша компанія володіє не тільки необхідним штатом працівників для виробництва коробки з гофрокартону з повним циклом виготовлення, але ми також маємо власний автотранспорт, що дозволяє доставляти клієнту готову продукцію.

Ви можете замовити гофроупаковку і гофротару у нас в Києві!

Якщо ви живете в інших містах України – нічого страшного! Вибирайте гофроупаковку з тієї, що у нас є в наявності, або замовте по каталогу FEFCO, або внесіть свої зміни і ми привеземо вам короби з гофрокартону в будь-яке місце України – в найкоротші терміни. Наші ціни нижчі за ринкові, а наш підхід до ціноутворення при виробництві гофроупаковки з нуля – максимально лояльний.

Ознайомтеся з нашою продукцією або зателефонуйте нам для безкоштовної консультації. Пак Сервіс – ваш надійний постачальник гофроупаковки.

Ми знаємо як зробити упаковку з гофрокартону ідеально під вашу продукцію.

Наш великий досвід і низькі ціни – це все, що вам потрібно.

Купити коробки з гофрокартону у Пак Сервіса просто, в два кліка!

Телефонуйте!

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?