Страница доступна на другом языке: Ру

4-х клапанні гофроящики

Марка картонуП-31, П-32, П-32 ВС, Т-22 В, Т-22 Е, Т-22 С та інші.

Розміри: от 100*100*100 до 950*650*450

Всі доступні розміри і вартість готової продукції вказана у прайс-листі.

На що в першу чергу звертають свою увагу при виборі пакувальної тари? Основними, пріоритетними якостями і властивостями у даному питанні є: міцність упаковки, її місткість, низька ціна, а також екологічність. Чотирьохклапанні гофрокороба відповідають усім перерахованим вище параметрам і навіть понад те – це універсальна упаковка з великою сферою застосування, з можливістю вторинного використання і зручного зберігання. У сучасному світі неможливо уявити торгівлю, вантажоперевезення або виробництво без постійного використання чотирьохклапанних гофрокоробів.

 

ГОФРОКОРОБА 4-Х КЛАПАННІ

Чотирьохклапанна гофротара – є однією з найбільш поширених форм упаковки, що використовується для доставки самої різної продукції, від продуктів харчування до промислових товарів.

Чотирьохклапанний гофрокороб представляє з себе гофрований картонний короб, що має чотири клапани: чотири на дні упаковки і чотири на кришці.

Виробництво такої коробки складається з трьох этапів:

  • Перший – це виготовлення заготовки разом з біговками потрібного розміру.
  • На другому етапі здійснюється висікання клапанів.
  • Третій етап – це склейка.

Склеєний по внутрішньому клапану, такий гофрокороб легко складається і тому не займає багато місця при транспортуванні, що є вигідною перевагою.

Розміри 4-ох клапанного короба виражаються в міліметрах, з внутрішньої сторони, і характеризують: Довжину (L) x Ширину (B) x Висоту (H).

Нижче представлені найбільш популярні види 4-ох клапанних гофрокоробів:

 

Стандартний

Без верхніх клапанів

З клапанами, які перекриваються

Кришка+дно

ВАЖЛИВО: ви легко можете змінити параметри гофрокороба і поміняти постачальника без додаткових грошових інвестицій, так як ми здійснюємо виробництво чотирьохклапанної гофротари без використання штанцформ!

Штанцформи будуть необхідні тільки в тому випадку, якщо сума ширини і висоти вироба менше <410 мм.

Ми здійснюємо нанесення флексодруку на гофрокороба. Наприклад, ви можете надрукувати на коробці фірмові знаки з гарною графікою, рекламні тексти та іншу корисну інформацію про ваш продукт.

Пакуємо в стандартні пачки по 20 шт.

Ви можете замовити у нас упаковку пачок гофрокоробів на палетах, обмотування стрейч плівкою, а також стяжку за допомогою стреппінг-стрічки.

Для великих постійних клієнтів, які щомісяця замовляють у нас упаковку, ми надаємо можливість використання наших складів для зберігання запасу на один місяць.

Ми швидко реагуємо на дзвінки і забезпечуємо нашого клієнта технічною підтримкою і проектуванням. Все для того, щоб ви могли отримати максимальну віддачу від покупки і зробити свій бізнес в Україні успішним за допомогою нашої продукції.

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?