Страница доступна на другом языке: Ру

Виробництво 4-х клапанних гофроящиків

Ми виготовляємо 4-х клапанні гофроящики, які будуть максимально ефективні в підтримці і оптимізації логістичних процесів.

Переваги 4-х клапанних гофроящиків

Чотирьохклапанний ящик є найпоширенішою і масовою конструкцією тари з гофрокартону.

простота конструкції

✓ комфорт при упаковці продукції

✓ зручність при транспортуванні

недорога вартість

Чому 4-х клапанні гофроящики замовляють у нас

Замовлення від однієї штуки! Тестовий зразок.

Ви можете придбати у нас товар як в роздріб так і оптом. Пак Сервіс також виготовить для вас в максимально короткі терміни тестовий зразок.

Термінове замовлення від одного дня! Відвантажимо і доставимо.

Наші виробничі потужності дозволяють виготовити будь-яке термінове замовлення. Необхідно його доставити? І це не проблема, у нас в наявності вантажний транспорт.

Дизайн і конструкція вашого вироба з нуля!

Ми розробимо упаковку і тару за вашим технічним завданням. Наш великий досвід дозволяє технічно грамотно і креативно створювати упаковку будь-якої складності.

Ціни нижче ніж у конкурентів!

Ми цілеспрямовано заявляємо низькі ціни щоб нарощувати базу постійних клієнтів. Одночасно з цим гарантуємо високу якість і дотримання термінів.

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?

4-х клапанні ящики

4-х клапанний ящик з гофрокартону – це простий і популярний тип упаковки.

По конструкції це коробка, в якій одна сторона скріплена скобами або клеєм, а дно і кришка формують 4 клапани. При складанні вони перекриваються і скріплюються за допомогою скотча, клею або скобами з використанням степлера.

Для чого використовують 4-х клапанний ящик?

4-х клапанний ящик використовується для упаковки, зберігання і транспортування найрізноманітніших товарів:

  • побутової техніки;
  • одягу і взуття;
  • продуктів харчування, в тому числі кондитерських виробів;
  • косметики, медикаментів;
  • с / г техніки;
  • керамічних виробів.

4-х клапанні ящики нашого виробництва – це:

  • чотирьохклапанні гофроящики з тришарового картону з підвищеними амортизаційними властивостями. За рахунок цього наші 4-х клапанні гофроящики відповідають найвищим міжнародним вимогам до картонної тари;
  • зручна конструкція чотирьохклапанних ящиків дозволяє легко закривати і відкривати упаковку. Можливе повторне запаковування;
  • кожен процес виробництва 4-х клапанних гофроящиків протікає під суворим контролем наших фахівців, ми відповідаємо за якість;
  • гофроящик можна склеїти або прошити сталевою скобою.

Зазвичай 4-х клапанні ящики з гофрованого картону призначені для складування, зберігання та транспортування товарів.

Тут важливо правильно підібрати розмір: тара повинна бути трохи більше за розміром, ніж продукт всередині, але і порожнього простору не повинно бути багато, інакше знижується правильна природна амортизація картонної коробки.

Для підбору гофроящика за розміром використовуються три параметри: довжина, ширина та висота продукту.

Індивідуальне виробництво гофроящиків

Якщо у вас є продукція нестандартної форми або ви хочете придбати чотирьохклапанні гофроящики з нанесенням на них логотипу та назви вашої компанії, то вам необхідно виготовлення гофрокоробів  на замовлення!

Компанія Пак Сервіс є одним з лідерів на ринку виробництва упаковки та тари з гофрокартону – за співвідношенням ціни / якості пропонованих послуг. У наявності є грузовий автотранспорт, що дозволяє доставити покупцю виготовлені чотирьох клапанні гофроящики.

Ми реалізуємо 4-клапанні ящики як великими так і малими тиражами. А при виготовленні упаковки з нуля – готові зробити тестовий зразок для затвердження, що підвищує зворотній зв’язок і якість послуг.