Страница доступна на другом языке: Ру

Упаковка (короба) для тортів та інших кондитерських виробів

Марка картонуП-31, П-32, П-32 ВС, Т-22 В, Т-22 Е, Т-22 С та інші

Розміри: від 100*100*100 до 950*650*450

Всі доступні розміри і вартість готової продукції вказана у прайс-листі.

Короба для тортів

Коробка для торта – незамінний атрибут для зберігання і транспортування солодкого кондитерського виробу. Перевірено, що саме вироби з картону найбільш підходящі для настільки крихкої продукції. Коробки для тортів набагато зручніше і екологічніше пластикових, продукція в них довше зберігається свіжою, а вартість їх на порядок дешевше.

Упаковка для кондитерських виробів від виробника

Торт – примхливий і крихкий виріб, який швидко псується, засихає і обвітрюється на повітрі. Картонна упаковка для кондитерських виробів відмінно зберігає гарний і свіжий зовнішній вигляд ласощів, а також може бути додатковою прикрасою. Також упаковка для тортів дозволяє безпечно транспортувати товар, гарантуючи збереження його зовнішнього вигляду. Деформуватися торт може шляхом від заводу до магазину, а значить пильну увагу слід приділити саме упаковці.

Чому варто купити коробки для тортів саме в нашій компанії?

Ми дуже відповідально ставимося до якості нашої продукції, тому упаковка для тортів і капкейків у нас завжди:

  • Має ошатний зовнішній вигляд (ідеальний варіант для подарунка);
  • З екологічного і безпечного матеріалу, який можна переробити після використання, не завдаючи шкоди Природі;
  • Міцна (не розпадається в самий невідповідний момент);
  • Доступна ціна (оптовим покупцям – знижки і приємні бонуси).

Купити упаковку для торта в Україні

З нашими виробами ви підвищите впізнаваність вашого бренду, викличете до себе лояльне ставлення клієнтів і довіру, а також отримаєте можливість упаковувати солодкі ласощі в красиві і естетичні коробки. Безсумнівна перевага картонної тари – легкість при складанні. Упаковка для тортів важить зовсім небагато, а зібрати її можна без зайвого клопоту, не застосовуючи підручних матеріалів. При цьому ви можете не турбуватися, що виріб розвалиться в невідповідний момент – завдяки особливій технології конструкції коробка відмінно тримається і самостійно розкритися не може.

У нас на підприємстві є штанцформи під кілька десятків видів коробок для тортів та капкейків. Якщо вам підійдуть їх параметри, то можете сміливо замовляти без додаткових вкладень, пов’язаних з виготовленням штанцформ. Картонні коробки для торта можна виконати за вашим індивідуальним дизайном, який можна обговорити з технологами компанії. За вашим бажанням підберемо колірну гамму, нанесемо логотип закладу, виберемо підходящу форму і розмір.

Наша компанія реалізує продукцію по всій території України. Замовити коробку для торта можна в Київ, Харків, Одесу, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів та інші міста. Замовлення виконуємо швидко, терміни не зриваємо. Ми цінуємо свою репутацію і довіру наших клієнтів, тому прагнемо робити все, щоб ви були задоволені.

Ми готові врахувати всі ваші побажання!

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?