Blog

Що можна зробити з гофрокартону окрім гофротари

Страница доступна на другом языке: Ру

Ми вже з вами знаємо, що Гофрокартон – це затребуваний пакувальний матеріал, який відрізняється екологічністю і функціональністю. З нього роблять надійну тару для різних видів продукції. Але давайте трохи відволічемся від всепоглинаючих бізнес-завдань і подивимося, що можна виготовити, навіть своїми руками, з цього чудового матеріалу окрім гофротари. 

Меблі, світильники, елементи декору

Виявляється, меблі з гофрованого картону можуть бути практичними, функціональними і зручними. Знамениті дизайнери зі всього світу успішно застосовують цей матеріал при створенні столів, стільців, тумб та інших елементів меблювання. Особливо популярні легендарні дивани Лайма Хопкінса, який зберігає первозданний вигляд картону при виготовленні меблів, демонструє самобутні і унікальні рішення. Готові предмети можуть фарбуватися в різні кольори. Унікальні предмети дизайну створюються за допомогою переробленого гофрокартону, попередньо змішаного з глиною, клеєм і пластиліном. В результаті виходять незвичайні підставки, панно та інші вироби.

Прикрасити інтер’єр допоможуть стилізовані картини з гофрокартону, які випалюються безпосередньо на цьому матеріалі. Художники створюють рельєфні силуетні композиції з тонких картонних смужок або картини з об’ємним малюнком. Навіть можна виготовити люстри або світильники.

Додатково вироби обробляють лаками, спеціальним просоченням для збільшення терміну їх експлуатації.

Картонні іграшки. А це можливо?

Немає нічого незвичайного і в виготовленні якісних дитячих іграшок з гофрованого картону, що відрізняється високою щільністю і міцністю. Деякі батьки вважають за краще вибирати своїм дітям ексклюзивні лялькові будиночки, гаражі та стоянки для іграшкових машин, іншу продукцію. Можна не побоюватися за якість продукції, адже гофрований картон визнаний безпечним матеріалом при виготовленні якого використовуються екологічно чисті компоненти. Для склеювання деталей зазвичай застосовуються нетоксичні речовини.

Давайте розважимось! Що можна зробити своїми руками з гофрокартону?

Ми, звичайно ж, завжди раді гостям! Навіть готові викласти на стіл усі запаси з нашого холодильника, аби гість був задоволений гостинністю нашого прийому. Це наш менталітет. Ми часто ходимо в гості і приймаємо гостей у себе.

Для доброго господаря гостей забагато не буває. А ось тапочок для них іноді може і не вистачити. Що ж робити в такій ситуації? Ну тут є варіанти:

  • заводити стільки друзів, скільки тапок у будинку
  • витратити місячний сімейний бюджет на придбання тапок в магазині
  • зробити тапки своїми руками

Більшість з нас не захочуть втрачати друзів і гроші, будемо робити самі

Зробити тапки своїми руками!

І в цьому нам стане в нагоді стара непотрібна картонна коробка! А якщо друзів, які залишилися без тапок, багато, то тут вже треба мати під рукою великий лист гофрокартону. Краще, звичайно, щоб гофрократон був п’ятишаровим. Тоді тапки будуть м’якшими  для ступнів, що зручніше при ході!

Отже, вирішення проблеми “обестапочених” ми знайшли! Залишилося дізнатися, як зробити швидко з простої коробки відмінні тапки для улюблених друзів.

Що нам знадобиться:

  1. Лист гофрокартону (можна від старого гофроящика, будь який прокладочний лист картону)
  2. Ваш тапок, щоб нанести його контур на картон
  3. Олівець, ручка або маркер
  4. Лінійка, щоб виміряти і окреслити верх тапка
  5. Канцелярський ніж, щоб вирізати тапки

Такі тапки можна змайструвати не тільки для взування гостей, але і в інших форс-мажорних випадках.

Історія з життя: Вирішив я на своїй новій квартирі постелити ламінат, а другу пару взуття, щоб ходити по квартирі не у вуличних черевиках, забув удома. Дуже було незручно і жарко перебувати в зимових черевиках в задушливій квартирі. “Досить це терпіти” промайнуло у мене в голові! З картону, в який був упакований ламінат, я вирізав собі такі тапки і весь день ходив в них, насолоджуючись їх зручністю.

Так, ці тапки виручать у багатьох ситуаціях. А зробити їх може будь-яка людина за 5 хвилин. Все геніальне просто!

P.S.: Прикольний бонус – в ці тапки коти “ходити” не люблять;)

Ну ось і відволіклися трохи!

А ми, в черговий раз, хочемо вам нагадати. Маючи в своєму розпорядженні сучасні потужності виробництва, гнучкі до потреб кожного замовника, Пак Сервіс може запропонувати оптимальне рішення для упаковки з гофрокартону.