Страница доступна на другом языке: Ру

Упаковка і тара для пива і вина (з гофрокартону)

Марка картонуП-31, П-32, П-32 ВС, Т-22 В, Т-22 Е, Т-22 С та інші

Розміри: від 100*100*100 до 950*650*450

Всі доступні розміри і вартість готової продукції вказана у прайс-листі.

Навіщо потрібна картонна упаковка для пляшок з пивом і вином.

Для багатьох компаній наслідки розбитих пляшок не завжди очевидні в їх повсякденній діяльності. До таких наслідків відносяться витрати, понесені у зв’язку з втратою товару і можливим пошкодженням іншої частини товару, що відвантажується, а також затримки з доставкою і подвоєння вартості доставки. Не забувайте також про найбільш важливі наслідки: негативний досвід клієнта при отриманні пляшки із запізненням або в поганому стані.

Деякі компанії розглядають це як частину бізнесу і вважають само собою зрозумілим, що вони повинні нести відповідальність за експлуатаційні витрати. Тим не менш, це не повинно бути так. З нашими коробками для пляшок ви зменшите витрати при транспортуванні на 99%. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим клієнтам остаточне рішення однієї з найпоширеніших проблем, з якою стикаються багато компаній в цьому секторі.

Наша місія – надати першокласну пакувальну систему, щоб ваші пляшки досягли кінцевого пункту призначення без будь-яких неприємностей.

Наші картонні коробки для пляшок виготовлені з гофрокартону, а їх дизайн розроблений з метою мінімізації втрат від розбитої тари при транспортуванні.

Коробчаті перегородки в наших картонних упаковках для пива і вина є невід’ємною частиною конструкції. Ці внутрішні елементи упаковки відокремлюють і захищають продукти, створюючи окремі осередки, в які поміщається продукт.

Наші пакувальні коробки можуть бути виготовлені на замовлення і доступні з картону різних марок.

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?