Страница доступна на другом языке: Ру

Пропонуємо широкий спектр додаткових, супроводжуючих послуг

Розробка упаковки, виготовлення і ремонт штанцформ або нанесення друку на ваш виріб – за чим би ви не звернулись до нас, наша компанія гарантує якість і прийнятні ціни. Комплексно супроводжує клієнта від ідеї до доставки упаковки в місце призначення.

Розробка упаковки

Команда Пак Сервіс підходить до розробки упаковки як до творчого процесу, щоразу намагаючись створити ідеальне пакувальне рішення.

Виготовлення штанцформ

Маємо великий досвід з виробництва і ремонту штанцформ, в даний час співпрацюємо з багатьма виробниками.

Нанесення друку

Друкуємо усі види зображень: наносимо кольоровий друк високої якості на картонні коробки методом флексографії.

Доставка і оплата

Доставляємо по Києву і області нашим транспортом, “Новою Поштою” і “ДELLA”. При вартості замовлення від 15 000 грн. доставка безкоштовно!

Барвиста графіка і креативний дизайн упаковки з гофрокатону допоможуть виділити вас серед конкурентів і донести ідею вашого бренду на ринку до кінцевого споживача.

Екологічність: гофрований картон є одним з найбільш екологічно чистих видів упаковки. У кінці життєвого циклу гофрокартон легко переробляється і повністю біологічно розкладається.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір пакувальних рішень: від готових і в наявності на складі (під стандартні потреби), до унікальних і найсміливіших дизайнерських конструкцій, які ми створимо з нуля!

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?