Страница доступна на другом языке: Ру

Упаковка (коробки) для піци з гофрокартону

Марка картонуП-31, П-32, П-32 ВС, Т-22 В, Т-22 Е, Т-22 С та інші.

Розміри: від 100*100*100 до 950*650*450

Всі доступні розміри і вартість готової продукції вказана у прайс-листі.

Упаковка для піци

Піца – блюдо, яке замовляють додому частіше за інші. Саме тому так важливо зберегти її гарячої і ароматною. Для цих цілей необхідні надійні і якісні коробки для піци. Наша компанія займається виготовленням і продажем упаковок для піци з гофрокартону. Низькі ціни, висока якість продукції і великий асортимент – все це ми пропонуємо своїм клієнтам!

Купити коробки для піци в Україні

Коробки під піцу з гофрокартону – це надійний і дешевий спосіб зберегти свіжість, соковитість і температуру готового блюда. За доступною ціною ви отримаєте упаковку, яка підніме вашу репутацію в очах клієнта, підвищить впізнаваність закладу (робимо коробки для піци з логотипом), а також помітно збільшить продажі. Міцна, красива упаковка під піцу завжди виглядає презентабельно і естетично, напевно сподобається клієнту і підвищить його лояльність до вашого закладу.

Слід уважно ставитися до якості упаковки, адже від неї залежить збереження продукту і його зовнішній вигляд, а значить і ваші гроші. Доставка піци – справа клопітка і досить стресова для самого блюда. Якщо транспортувати неправильно і купити коробку під піцу неналежної якості – постраждає зовнішній вигляд і смакові якості товару. Саме тому наша компанія пропонує вам замовити коробки для піци в нашій компанії – адже ми працюємо на совість.

Коробки для піци дешево оптом відправляємо в будь-який куточок України: Київ, Дніпро, Харків, Львів та інші міста. На нашому сайті вас чекає великий асортимент дешевих коробок під піцу різних форм, розмірів і дизайну. Вибирайте ексклюзивний варіант для свого закладу і зробіть його солідним і впізнаваним!

Виготовлення коробок для піци з логотипом

Щоб зробити таку тару – використовується білий (рідше – бурий) міцний гофрокартон. Колір не має абсолютно ніякого впливу на функціональність. Навпаки – білий навіть краще підходить для нанесення зображення або логотипу вашого бренду, що підвищить впізнаваність.

Чому варто купити коробки для піци з гофрокартону? Переваг декілька:

  • Широка і простора тара, в якій страва не втратить зовнішнього вигляду, збереже смак, запах і температуру, не пошкодиться при транспортуванні;
  • Упаковка для піци з картону оснащена невеликими вентиляційними отворами. Через них буде виходити зайвий пар, а сам продукт збереже свіжість і аромат;
  • Упаковка для піци з логотипом легко збирається завдяки виступам і замкам, які щільно фіксуються (виключено, що виріб сам розвалиться).

Коробки для піци на замовлення оптом від виробника

Чому коробки для піци варто замовити саме у нас?

  • У нас завжди великий асортимент продукції для вирішення різних завдань вашого бізнесу, доступні ціни та висока якість.
  • За вашим бажанням зробимо індивідуальний дизайн, нанесемо логотип будь-якої складності.
  • Консультуємо з будь-яких питань, якщо ви хочете купити коробки для піци оптом в Києві або інших містах України.
  • Швидко виконуємо і відправляємо ваше замовлення.

Замовляйте коробки під піцу з гофрокартону дешево від виробника!

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?