Страница доступна на другом языке: Ру

Виготовлення вирубних штампів

Штанцформа, вирубна штанцформа або вирубний штамп – це група виробів для вирубки (висікання) виробів складної форми. Пак Сервіс виготовляє і виробляє ремонт плоских вирубних штампів будь-якої складності! Ми використовуємо тільки якісні ножі що дозволяє збільшити термін служби штампа.

Переваги виготовлення і ремонту штанцформ

Виробництво вирубних штампів для створення оригінальних виробів – це необхідний і дуже затребуваний процес. Пак Сервіс виготовляє і ремонтує штанцформи більше 15 років!

Пропонуємо вам:

Виробництво і ремонт в терміновому порядку від 1 дня

Ремонт стоит дешевле, а значит с нами будет меньше затрат

У нас низькі ціни, ми працюємо на постійних клієнтів

✓ Ремонтуємо як свої штанцформи, так і стороннього виробництва

Чому виготовляють і ремонтують штанцформи у нас

Замовлення від однієї штуки! Тестовий зразок.

Ви можете придбати у нас товар як в роздріб так і оптом. Пак Сервіс також виготовить для вас в максимально короткі терміни тестовий зразок.

Термінове замовлення від одного дня! Відвантажимо і доставимо.

Наші виробничі потужності дозволяють виготовити будь-яке термінове замовлення. Необхідно його доставити? І це не проблема, у нас в наявності вантажний транспорт.

Дизайн і конструкція вашого вироба з нуля!

Ми розробимо упаковку і тару за вашим технічним завданням. Наш великий досвід дозволяє технічно грамотно і креативно створювати упаковку будь-якої складності.

Ціни нижче ніж у конкурентів!

Ми цілеспрямовано заявляємо низькі ціни щоб нарощувати базу постійних клієнтів. Одночасно з цим гарантуємо високу якість і дотримання термінів.

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?

Виготовлення та ремонт штанцформ

Виготовлення та ремонт штанцформ

Штанцформи – це вирубний штамп, який використовується для виготовлення упаковки з гофрокартону, а також паперу, шкіри, і т.п.

Являє собою шматок щільно спресованої фанери зі сталевими ножами різної довжини і форми. Штанцформа повністю повторює контури майбутньої коробки, з усіма її вигинами і елементами, але в розкладеному стані. Товщина штанцформи – 0,7-1 сантиметр.

Штанцформи – це також спеціальне оснащення штанцевальної машини. Залежно від машини (преса), штанцформи бувають:

  • ротаційні;
  • плоскі.

Плоскі штанцформи в свою чергу діляться на штампи для рольового та для тигельного преса.

Виготовлення штанцформ для кожного типу обладнання має свою специфіку.

Так, штанцформам для рольового преса потрібні більш гострі і міцні ножі, які зможуть витримати поперечний тиск, що чинить верхній вал обладнання. Штанцформи для тигельних машин оснащують більш тонкими ножами, пропили в фанері під них потрібно робити тільки лазером. Також є відмінності в різних допусках.

Враховується і матеріал коробки: штанцформи, призначені для виготовлення коробок з 3-х шарового гофрокартону, не підійдуть для тари з мікрогофрокартону.

Виготовлення штанцформ

Для виготовлення штанцформ виконуються індивідуальні креслення, які будуються на конфігурації і габаритах майбутньої упаковки. Підготувати креслення може сам замовник, або ж клієнт може надати всі дані по своїй упаковці, а ми вже в свою чергу все підготуємо самі!

Ремонт штанцформ

Згодом штанцформи мають властивість зношуватися. Можуть затупитися сталеві ножі, відламатися той чи інший елемент конструкції. В такому випадку можна провести ремонт штанцформ – це звичайно ж дешевше, ніж виготовлення штанцформ з нуля!

У нашій компанії ви можете замовити виготовлення або ремонт штанцформ.

Пак Сервіс супроводжує клієнта на всіх стадіях виробництва упаковки і тари з гофрокартону. Робота зі штанцформами є важливою частиною цього процесу.

Якщо у вас залишилися питання – просто зателефонуйте нам або скористайтеся формою зворотнього зв’язку прямо на сайті, і ми вам передзвонимо!

Виготовлення та ремонт штанцформ є досить затребуваною процедурою, оскільки ножі та інші елементи зношуються, ламаються. Часто клієнти, щоб заощадити кошти, доповнюють або замінюють тільки частину штанцформи, замінюють або доповнюють окремі лінійки.

Ціна ремонту або виготовлення штанцформ з нуля – залежить від складності технічного завдання, обсягу робіт.

Чому варто вибрати Пак Сервіс для виготовлення або ремонту штанцформ?

  • Пак Сервіс має великий досвід з виробництва і ремонту штанцформ, ми співпрацюємо на даний момент з багатьма виробниками і наші клієнти завжди залишаються задоволені сервісом, якістю послуг.
  • Ми працюємо швидко! Це стосується не тільки виробництва упаковки і тари з гофрокартону, а й усіх наших послуг з виготовлення та ремонту штанцформ! Замовте у нас штанцформи і ми їх виготовимо в максимально швидкі терміни.
  • Індивідуальний підхід – вище бажання швидко заробити. Ми цінуємо клієнтів і завжди чекаємо співпрацю на постійній основі.
  • Доступні, мінімальні ціни на ринку.

Пак Сервіс: штанцформи це наш профіль! Телефонуйте!