Страница доступна на другом языке: Ру

Гофролотки та гофропіддони з щільного картону

Марка картонуП-31, П-32, П-32 ВС, Т-22 В, Т-22 Е, Т-22 С та інші

Розміри: від 100*100*100 до 950*650*450

Всі доступні розміри і вартість готової продукції вказана у прайс-листі.

Гофролотки та гофропіддони

Упаковка з картону давно і міцно займає лідируючі позиції, якщо справа стосується питань транспортування і зберігання. Гофролотки і Гофропіддони – це екологічно чиста, безпечна, надійна і дешева упаковка.

Кондитерські  гофролотки від виробника

Гофролотки кондитерські підійдуть як найкраще для транспортування тортів, пастили, печива або цукерок. Кондитерка – ніжний і примхливий товар, який при перевезенні часто піддається деформації і, як наслідок, псування. Щоб цього уникнути, необхідно використовувати спеціальну відповідну тару. Саме за збереження і вдале транспортування повинні відповідати кондитерські гофролотки.

В основному гофролотки і гофропіддони масово замовляють заводи, кондитерські, невеликі пекарні і т.п. Цей вид гофротари зарекомендував себе як зручний і універсальний пакувальний матеріал для даної групи товарів.

Гофролотки варто купити з кількох причин:

  • Дешевий пакувальний матеріал;
  • Экологічно чистий;
  • Має малу вагу;
  • Легко збирається;
  • Зберігає зовнішній вигляд, запах та колір товару;
  • Можливість вторинного використання.

Гофролотки для кондитерських виробів часто виготовляють з відкритою верхньою частиною, тому їх можна зручно розташовувати на прилавках магазинів і викладати туди товар. За збереження продукції будуть відповідати спеціальні захисні бортики.

Конструкція картонних лотків

Гофролотки виготовляють з щільного картону білого або бурого кольору. Вони легко збираються, не розвалюються і прекрасно тримають форму. Щоб зібрати такий лоток не потрібен скотч, скоби або інші додаткові матеріали – завдяки самозбірній конструкції ця проблема вже вирішена.

Гофролотки для овочів та фруктів купити оптом

Зберігати овочі і фрукти краще всього в картонній упаковці. Цей продукт дуже примхливий – часто псується та загниває, а картонні ящики прекрасно пропускають повітря, дають можливість товару дихати і не псуватися тривалий термін. Гофролотки для овочів найчастіше використовують для транспортування, але вони, також, прекрасно підходять для вітрин, де покупець може сам ретельно розглянути товар. Така тара дуже дешева і зручна – у розібраному стані вона займає мало місця і зручна для перевезення.

У нас ви можете купити гофропіддони, упаковку для овочів і фруктів, а також кондитерських виробів.

Ми реалізуємо продукцію на території всієї України! Придбати можна вже готовий товар, або зробити індивідуальне замовлення, якщо вам потрібно зробити дизайнерську упаковку з логотипом компанії.

Наша продукція відрізняється високою якістю і доступними цінами.

Напишіть нам яку упаковку Ви б хотіли?